O nás

Vítejte ! :)

 

Jsme bratři - Piotr a Marek Ciencialovi. Od malička jsme měli blízko ke tvoření všeho možného a k práci se dřevem. 

Začínali jsme podnikat v roce 2006 jako zapálení řemeslníci plní nadšení pro jakýkoli nový styl nábytku. Z počátku jsme si nábytek na míru připravovali tužkou na papíře, ale postupem času jsme konečně přišli na to, jak zjednodušit realizaci představ klienta o nábytku a tím zkrátit délku výrobního procesu. 
Cílem naší firmy je nenabízet stovky druhů nábytku ve stejném odstínu a stejných rozměrů, ale nabídnout pár vkusně navržených modelů, které si sami doladíte díky široké nabídce barev, dekorů a rozměrů. Těmito možnosti se nábytek stává originální, uplatní se v každém interiéru a ušetří spoustu starostí s plánováním jednotlivých elementů.

Rozhodli jsme se pro internetový obchod s online konfigurátorem, ve kterém si každý může z typového nábytku svépomocí vytvořit nábytek dle svých představ. Stačí pouze zvolit požadované parametry - rozměr, barvu a kování. Nebráníme se však ani jiným dekorům a požadavkům, které ve výběru nejsou. Chceme tak vyjít vstříc všem individuálním potřebám. Pokud žádáte individuální změnu, která při konfigurování výrobku není, napište své požadavky při objednávce do poznámky, zadejte platbu převodem (NEPLAŤTE!!!!) a vyčkejte na potvrzení změny a zaslání aktualizované ceny v nabídce. Po schválení Vám bude vystavena zálohová faktura.  

Z naší zkušenosti víme, že použití kvalitního materiálu a kování je základem pro dlouhodobé užívání nábytku. Obrovskou výhodou jsou již odborně smontované skřínky, což ušetří Váš čas potřebný k montáži, dále zvýší celkovou stabilitu a hlavně zajistí dlouhou životnost celé sestavy. Na Vás zůstane jen spojení jednotlivých skřínek do sestavy.

Děkujeme za Vaši důvěru ! :)


kanclik.cz na Firmy.cz

Vyzkoušejte si náš konfigurátor
A vytvořte si svůj nábytek na míru právě teď.
Plánujete rekonstrukci?
Pomůžeme vám, neváhejte nás kontaktovat

Máte nápad na zlepšení našich stránek nebo služeb? Neváhejte nás kontaktovat.

Jsme tady pro vás ve všední dny vždy od 07:00 do 16:00 h.